• Product Image

Etiketler: Ucuz GC8B ile Fiberhome AN5516 01 OKT için 8 port GPON kurulu 8 SFP GPON OLT C Sınıfı +, Yüksek Kalite GC8B ile Fiberhome AN5516-01 OKT için 8 port GPON kurulu 8 SFP GPON-OLT-C Sınıfı +, Çin Telekom Parçaları Tedarikçiler.


SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 30cm x 30cm x 18cm (11.81in x 11.81in x 7.09in)
Model Numarası GC8B
Marka Adı SMTE
Condition New and Original
Class of SFP GPON-OLT-CLASS C+

Bir değerlendirme yazın

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

GC8B ile Fiberhome AN5516-01 OKT için 8 port GPON kurulu 8 SFP GPON-OLT-C Sınıfı +

₺3 193.87


şartname


İlgili ürünler

Satış
(0091-801-0140) Hoparlör UV-3R için Montaj
UV3R-23 UV-3R UV-3R için Hoparlör Monte
₺21.33
Satış
Gizli Akustik Kulaklık Kulaklık Motorola Için Mic PTT Iki Yönlü Telsiz MTX850 Tüp, MTX850LS, MTX8250, MTX8250LS, MTX950
durum: % 100% Yepyeni. modelleri ile uyumlu: GP Serisi: GP140, GP320, GP328, GP329, GP338, GP339, GP340, GP360, GP380, GP640, GP650, GP680, GP1280 HT Serisi: HT750, HT1250, HT1250LS, HT1550, HT1550XLS Pro Serisi: PRO7150, PRO7350, PRO7450, PRO7550, PRO7750, PRO9150, PRO5150, PRO5350, PRO5450, PRO5550,
₺58.81
Satış
2 adet/grup RF4463F30 1 W 30dBm RF Verici Modülü yüksek hassasiyet (-122 dBm) Si4463 FSK 868 MHz kablosuz Alıcı-verici Modülü
Biz bir orijinal üretici 10 yıldan fazla tecrübesi ile, araştırma, gelişmekte, üretim ve satış IOT (şeylerin internet) ürünleri gibi RF modülleri, walkie talkie modülleri ve entegre dijital sensör modülleri. Meanwhile, ODM ve OEM projeleri bekliyoruz. 2 adet/grup RF4463F30 1 W 30dBm
₺104.56
Satış
Allied Telesis uyumlu AT-SPEX 1000X 1310nm 2 km DDM SFP Alıcı-verici modülü SFP
sunuyoruz lütfen verirken bize cihazların markalar order. so biz sizin için uyumlu parçaları üretecek, Teşekkür Ederim. SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı
₺68.52
Satış
2 setleri SV6300 433 mhz TTL Arayüzü 3 W Si4432 Ultra Uzun Mesafe & Çok entegre RF Alıcı Modülü
2 setleri SV6300 433 mhz TTL Arayüzü 3 W Si4432 Ultra Uzun Mesafe & Çok entegre RF Alıcı Modülü açıklama: SV6300 olduğunu çok entegre RF modülü, yüksek performanslı Silikon Labs Si4432 benimseyen. 3 vardır isteğe bağlı Arabirim (TTL, 232, 485). SV6300 yüksek duyarlılığa
₺739.02
Satış
10 adet/grup SW868-XP1M yüksek performace Kazanç 3.0 868 MHz Enayi anten 1 metre kablo ile
10 adet/grup SW868-XP1M yüksek performace Kazanç 3.0 868 MHz Enayi anten 1 metre kablo ile SW868-XPXM bir enayi anten, bu bir kablosuz iletişim sistemi için tasarlanmış özel bir anten (868/915 MHz (+/-10) z), bu iyi VSWR vardır, ustaca yapısı, kolay kurulum, istikrarlı
₺103.01
Satış
Yeni ürünler Li-Ion pil KIRISUN PT-578 radyo şarj
RC92 yeni ürünler Li-Ion pil KIRISUN PT-578 radyo şarj ürün Açıklaması açıklama: uyumluluk: PT578 ceplerin sayısı: 1 şarj Tipi: hızlı Güç Şarj ekran: hiçbir voltaj: 100 V ~ 240 V fiş Tipi: Euro (İNGILTERE, ABD ve Avustralya mevcut-
₺91.71
Satış
10X Hacim Anahtarı Of Potentionmeter GM300 GM3188 GM3688
10X Hacim Anahtarı Of Potentionmeter GM300 GM3188 GM3688 Motorola iki yönlü radyolar uyumlu: GM300 M120 GM3688 GM3188 M100 SM50 SM120 paket: hacim anahtarı: 10 adet açıklama: 1. Biz sadece Alipay adrese gemi. biz hiçbir sorumluluk alacak yanlış sevkıyat adresi alıcının ihmali
₺90.11