• Product Image

Etiketler: Ucuz Bir Çift FC arayüzü ile 16 kanallar Video optik alıcı verici ters veri tek multi mode tek fiber RS485 PAL SECAM, Yüksek Kalite Bir Çift FC arayüzü ile 16 kanallar Video optik alıcı-verici ters veri tek multi-mode tek fiber RS485 PAL SECAM, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


ürün açıklaması:
bu ürün olmayan sıkıştırılmış dijital video optik verici ve bir optik alıcı, PAL ile uyumlu, SECAM veya NTSC ve diğer formatları, iletebilir video ve veri üzerinde tek tek modlu Optik Fiber. güç göstergesi ön paneldeki veya durum göstergesi, yüksek güvenilirlik, uzun mesafe video yüksek maliyeti, veri, ses karıştırma iletim sistemi. ürünleri yaygın kullanılan radyo ve televizyon iletim, alanında video gözetim, demiryolu/karayolu izleme, güvenlik, video konferans, otomasyon, akıllı toplum ve birçok diğer alanlar
Video Kanalı
Video kanalları: 16
Video Kodlama: 8 doğrusal PCM kodlama * Örnekleme hızı: 15 MHz yüksek hızlı örnekleme
Video giriş/çıkış empedansı: 75Ω (dengesiz)
Video bant genişliği: 8 MHz
Video formatı: uyumlu PAL, NTSC, SECAM
voltaj: 1Vp-p
Video SNR: ≥70dB
diferansiyel kazanç: ≤0. 7%
diferansiyel faz: ≤0. 7
Video Arayüzü: BNC
ses kanalları
ses Kodlama: 24 58 KHz örnekleme
ses Bant Genişliği: 20Hz-20 KHz
maksimum giriş gerilimi: 3Vp-p
kanal izolasyon: 1 KHz 90dB zaman
ses SNR: ≥88dB
ses arabirimi: RCA soket
Ethernet kanalı
desteklenen protokoller: IEEE802.3, 10 M, 100 M, 10/100 M adaptif
çalışma modu: tam dubleks veya yarım dubleks
fiziksel arayüzü: RJ45
veri Göstergesi
RS-232, RS-422, Manchester, RS-485 (2-wire veya 4-wire isteğe bağlı)
aktarım hızı: 400 Kbps
BER: az 10 eksi 9 kare
veri Arayüzü: RJ45
optik Özellikler
optik arayüz: ST, FC opsiyonel
dalgaboyu: multimode 850μm (50/125μm), 1310μm (62.5/125μm)
tekli 1310/1550μm (9/125μm)
CWDM: 1470μm, 1490μm, 1510μm, 1530μm, 1550μm, 1570μm, 1590μm, 1610μm
* İletim mesafesi: multimode fiber: 0-2 KM
sıradan tek modlu fiber: 0-25 KM
tek modlu fiber mesafeler: 0-50 KM
genel göstergeler
her zamanki saatinde arızalar arası: (MTBF) fazla 100,000 saat
çalışma sıcaklığı:-40 + 70
çalışma Nemi: 0-95% yoğuşmasız
ağırlık (üzerinde bağlantısız): yaklaşık 1.5-2.5 kg (bağlı yapılandırma ve sayısı yuvaları olabilir)
boyutlar (stand-alone): 495mm * 330mm * 110mm
güç: Göndermek: 220 V 2A
resepsiyon: 220 V 2A
karakteristik
kanal sayısı 16 video
ST, FC optik konnektörü
NEMA şartname karşılamak
iletim mesafesi içinde, sinyal gürültü oranı (SNR) değişmeden
beş mayın
otomatik kurtarma Aşırı Yük koruması
otomatik güç ayarı, otomatik sıcaklık telafisi devresi
yüzey Montaj Teknolojisi
Hot swap
süper optik dinamik aralık, ayarsız kullanılan
güç ve çalışma durumu göstergesi
Plug-in ve serbest duran yapısı

Birim Tipi Çift
Paket Boyutu 35cm x 25cm x 10cm (13.78in x 9.84in x 3.94in)
Model Numarası optical transceiver
Marka Adı AUA

Bir değerlendirme yazın

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

Bir Çift FC arayüzü ile 16 kanallar Video optik alıcı-verici ters veri tek multi-mode tek fiber RS485 PAL SECAM

₺533.20


şartname


İlgili ürünler

Satış
Yeni Raritan kuvvet kurulu USB DCIM-USBG2 port bilgisayar G2 arayüz modülü KVM II kablo
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺240.58
Satış
1 adet HP Uyumlu 1310/1550nm WDM BIDI SFP Modülü DDM ile 1.25G Optik Alıcı-verici 20 km Bir yan
Fiber Optik Ekipmanları HP Uyumlu T1310/R1550nm DDM SFP Modülü ile ÜRÜN ÖZELLIKLERI l kadar 1.25 Gb/s veri bağlantıları l FP lazer verici ve PIN fotoğraf-dedektörü l üzerinde 20 km kadar 9/125 & mikro; m SMF l Sıcak-takılabilir SFP ayak izi l BIDI LC/UPC tipi takılabilir optik
₺133.30
Satış
Fedex tarafından ücretsiz Kargo! Komshine QX35 Tekli OTDR 1550nm 30dB 0.01dB Kaybı, SM 500 m için OTDR Kablo kutusu ücretsiz
FTTH OTDR QX35 1550nm 30dB Portekizce ile & OTDR Lansmanı Kablo Kutusu SM 500 m FC/UPC-sc/UPC dikkat: OTDR Lansmanı kablo kutusu 31th Ekim kadar bir hediye olarak olduğunu. daha sonra bu kablo kutusu ile geliyor olmaz. fiyat etrafında bunun için 120 $. yani bu onu satın almak için iyi bir şans olacak. Fiber
₺4 022.99
Satış
1 Pairs 1.25G 1ge SFP LC Konnektör 1550/1490nm DDM 120 km Optik Modülü SFP Alıcı-verici
1.25G 1550Tx/1490Rx (1550Tx/1490Rx) DDM 120 km SFP Alıcı-verici ÜRÜN ÖZELLIKLERI l kadar 1.25 Gb/s veri bağlantıları l DFB lazer verici l PIN fotoğraf-dedektörü l üzerinde 120 KM kadar 9/125 & mikro; m SMF l Sıcak-takılabilir SFP ayak izi l BIDI LC/UPC tipi takılabilir
₺815.80
Satış
Itme Temizleyici KOMSHINE KOC-125 Tek Bir Tıklama Temizleyici, kalem tipi Temizleyici IÇIN LC, MU 1.25mm Yüksük
KomShine KOC-125 Fiber Optik Konnektör Temizleyici/Tek Tıklama Temizleyici/Itme Temizleyici IÇIN LC, MU * Tek Tıklama Temizleyici LC için, MU 1.25mm ferüle * The One-Click Temizleyici temizlik için bir kolay kullanımlı seçeneği konnektörleri adaptörleri. bir adaptör Tek Tıklama Temizleyici
₺55.99
Satış
10 adet Orijinal HG8240F GPON 4 ethernet ve 2 ses portları SIP FTTH FTTX FTTC FTTB İngilizce sürümü olmalıdır HG 8240F
10 adet Orijinal HG8240F GPON 4 ethernet ve 2 ses portları SIP FTTH FTTX FTTC FTTB İngilizce sürümü olmalıdır HG 8240F ürün Açıklaması Model İnternet Port ses (tel) yönlendirici (PPPOE) Wifi Firmware dil Huawei HG8240F
₺2 239.44
Satış
KELUSHI 10 mW 10 km Plastik Fiber Optik Görsel Hata Bulucu Kırmızı Lazer CATV Kablo Test Cihazı Kalem Için Test Aracı/FTTH
10 mW 10 km Fiber Optik Görsel Hata Bulucu Kırmızı Lazer Plastik Kablo Test Cihazı Kalem Için CATV/FTTH + 2 Adet Kollu Çekirdekler, ücretsiz Kargo uygulamalar: telekomünikasyon Mühendisliği ve Bakım CATV mühendislik ve bakım kablolama Sistemi diğer fiber-optik projesi 10 mW
₺55.45
Satış
10 Çift HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modu Tek Fiber SC Noktası 20 KM Dahili güç kaynağı
özellikleri: tek fiber konnektör ve bir UTP konektörü sağlayın IEEE802.3 10Base-T ile tamamen Uyumludur, IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3ab 100Base-TX, IEEE802.3z 1000Base-FX Standart. otomatik algılama yarım/tam dubleks aktarım modu Tx portu için otomatik müzakere 10/100/1000 Mbps hızı
₺1 296.74
Satış
PPM300 PON optik Güç ölçer, 1310/1490/1550nm fttx pon ağ için
sektörün olarak gelişmiş PON özgü güç ölçer, PPM300 PON Güç Metre test aletleri TARLUZ amiral gemisi hattı FTTH ve FTTP sistemleri için özel olarak tasarlanmıştır. FTTH için ideal bir araçtır/FTTP hizmet aktivasyon ve sorun giderme. hizmet Sağlama ve Devreye Test: optimize ağ güvenilirliği
₺906.44
Satış
KELUSHI FC-6S ile 24 adet Fiber Optik FTTH Aracı Kiti Fiber Cleaver ve Optik Güç Ölçer 10 mW Görsel Hata bulucu
paket şunlardır 1 FTTH Aracı Big Bag DGJB2-1 14 orta Allen anahtarı ZTD6-4 2 Toolbox kayış JD2-2 15 küçük Allen anahtarı XTD6-5 3 10 mW Görsel Hata Bulucu JS10MW4-6 16 eğik pense XKQ7-1 4 VFL çantası BB4-2 17 tel
₺639.84
Satış
8 limanlar 10/100/1000 Mbps Yönetilmeyen Anahtarı DIN Ray Monte Endüstriyel Ethernet Anahtarı RJ45 bağlayıcı
8 limanlar 10/100/1000 Mbps Yönetilmeyen DIN Ray Monte Endüstriyel Ethernet Anahtarı RJ45 bağlayıcı boyutlar ürün Resimleri DIN Ray Montaj
₺1 439.59
Satış
2016 Bir marka-yeni HT-2081 cable tie aracı fiber optik
bir marka-yeni HT-2081 cable tie aracı ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ödeme biz sadece Alipay ödeme kabul. nakliye * tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş. * ödemeniz akım üzerinde emin adres
₺66.97