• Product Image

Etiketler: Ucuz Ücretsiz Kargo Mini Fiber Optik Güç Ölçer YJ 320A 70 ~ + 6dBm, Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo Mini Fiber Optik Güç Ölçer YJ-320A-70 ~ + 6dBm, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


ücretsiz Kargo YJ-320A-70 ~ + 6dBm El Mini Fiber Optik Güç Ölçer
açıklama:
YJ-320 el optik güç ölçer bir kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik fiber ağları, mutlak optik güç ölçümleri için kullanılabilecek fiberlerin göreli kaybı ölçümleri yanı sıra. bu marifetli görünüm, geniş güç ölçüm aralığı, yüksek doğruluk.
Applicapions:
· Telekom bakım
· bakım CATV
· optik lifler Test Laboratuvarı
· diğer Fiber Optik Ölçümleri
özellikler:
Model
YJ-320A
YJ-320C
ölçüm Aralığı (dBm)
-70 ila + 6
-50 ila + 26
dalgaboyu Aralığı (nm)
800 için 1700
dedektör Tipi
InGaAs
belirsizlik
± 5%
kalibre Dalgaboyu
850 1300 1310 1490 1550 1625 nm
ekran Çözünürlüğü
0.05dB
çalışma Sıcaklığı
-10 ila + 50
otomatik kapanma Süresi
10 dak
güç Kaynağı
2 adet AA Piller
çalışma Süresi
100 h
boyut
110x32x17mm
ağırlık
45g

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)
Model Numarası YJ-320A
Marka Adı AUA
Wavelength Range(nm) 800~1700
Measurement Range(dBm) -70~+6dBm
Detector Type InGaAs
Uncertainty ±5%
Calibrated Wavelength 850 1300 1310 1490 1550 1625nm
Accuracy 0.05dB

Bir değerlendirme yazın

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

Ücretsiz Kargo Mini Fiber Optik Güç Ölçer YJ-320A-70 ~ + 6dBm

₺126.26


şartname


İlgili ürünler

Satış
Ücretsiz kargo 2x2 optik splitter çift pencere bir metre çıplak fiber boru
. 2x2 fbt elemanı Bir Singlemode optik- fiber kuplörler çift olabilir optik sinyalleri kaplin alanı, ve sonra yeniden- dağıtmak ışık gücü. Anahtar parametreleri içerir çalışma dalgaboyu, bant genişliği, ve eksedan, bağlama oranı, pdl vb. ayrıntılı bir açıklama özellikleri: Uygulamaları: düşük
₺101.31
Satış
10/100/1000Base-T 1000Base-F için tek modu tek elyaf 1310/1550nm medya dönüştürücü 2 SC fiber portu ve 8 RJ45 port
10/100/1000Base-T 1000Base-F için tek modu tek elyaf 1310/1550nm medya dönüştürücü 2 SC fiber portu ve 8 RJ45 port modeli: LNK-2800GS-20 genel bakış LNK-2800G sekiz ile 8 port Gigabit Ethernet Anahtarı 10/100/1000 M UTP portları ve iki 1000 M Fiber Bağlantı Noktaları, hangi 2 bağımsız 1000Base-TX
₺799.80
Satış
2 adet 40 km bi-di 10/100/1000 m gigabit fiber optik media converter tek modu simplex çekirdek sc bağlayıcı
2 adet bi-di 40km 10/100/1000m gigabit fiber optik medya dönüştürücü tek modlu simpleks çekirdek sc konnektör 10/100/1000Base-TX için 1000base-fx fast ethernet dönüştürücü Bidi/wdm 10/100/1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücü Tek- modlu tek lif wavelenth tx1310/rx1550nm 40 km rj45
₺831.74
Satış
[Grandway Orijinal] FHS2D02F optik lazer kaynağı 1310/1550nm, FC/PC konnektör,-5dbm Sabit
satın almadan önce bilmeniz Kaliteli Mal Için bakmak haklarınızı korumak ve Çıkarları ve keyfini en iyi Sonrası Servis & Garanti lütfen satın sadece gelen Shanghai Grandway Telekom Tech. co Ltd , ya da bana ulaşın: vanessa (at) grandway.com.cn Skype: grandway. vanessa ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Stokta
₺533.20
Satış
Yepyeni Orijinal HW GPON OKT C Sınıfı + SFP Modülleri, tek SC Liman-MA5680T Için MA5683T MA5608T OKT
Yepyeni Orijinal HW GPON OKT C Sınıfı + SFP Modülleri, tek SC Liman-MA5680T Için MA5683T MA5608T OKT lütfen herhangi bir sorunuz varsa bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Tel/ WhatsApp : + 86-15305338423
₺2 026.16
Satış
Lazer tester aracı 20 MW Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 20Km Aralığı
eğer sipariş önce tüm detaylar için lütfen bize ulaşın. lazer tester aracı 20 MW Görsel Hata Bulucu, Fiber Optik Kablo Test Cihazı 20Km Aralığı paket içerir 1 Görsel Hata Bulucu 1 torba 1 Kordon seramik tüp göndermek lazer çıkışı: 20 mw
₺650.50
Satış
1x2 Mekanik Optik Anahtarı
1x2 Mekanik Optik Anahtarı ürün Açıklaması: 1x2 fiber optik anahtarı yönlendirerek bağlanır optik kanal veya içine gelen bir optik sinyal engelleme çıkış fiber. bu bir patent kullanarak elde kalem-ding opto-mekanik yapılandırma ve bir elektrik kontrol sinyali üzerinden devreye. bir sürüm korur
₺239.94
Satış
10/100/1000 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1 Optik Port 2 RJ45 Netlink dönüştürücü fiber optik alıcı-verici 25 KM ping
10/100/1000 Mbps Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1 Optik Port 2 RJ45 Netlink dönüştürücü fiber optik alıcı-verici 25 KM Freeshipping ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli
₺197.76
Satış
8 CH Video Fiber Optik Medya Dönüştürücüler-8 BNC Verici Alıcı CCTV Gözetim sistemi Için Tek modlu 20Km
8 Kanal Video Fiber Optik Dönüştürücüler-1 Çifti yüksek Kalite/Yüksek Performans/Fabrika Wholsales fiyat. MTBF ( Başarısızlık Arasındaki ortalama Süre ) üzerinde 100,000 saat, Güven Ile satın! varsayılan gemi tek modlu (0 ~ 20Km) sürümü. çok modlu (0 ~ 2Km) özelleştirmek
₺402.25
Satış
Orijinal Mini ZTE ZXA10 C320 FTTx Ağları Optik Hat Terminali EPON/GPON OKT
Orijinal Mini ZTE ZXA10 C320 FTTx Ağları Optik Hat Terminali EPON/GPON OKT 1. Ürün Açıklaması kapasite GPON kadar 32 portları Uplink arayüzleri kadar 4 * GE (Optik) + 2 * GE (Elektronik) veya 2 * 10GE (Optik) + 2 * GE (Optik) + 2 * GE (Elektronik) şasi Yapılandırma (19
₺4 905.44
Satış
Orijinal Mini el APM830 Fiber optik güç ölçer + 26 ~-50dBm lazer güç ölçer Fiber optik test Ücretsiz nakliye
Orijinal Mini el APM830 Fiber optik güç ölçer + 26 ~-50dBm lazer güç ölçer Fiber optik test Ücretsiz nakliye şartname: 270, 1000, 2000Hz Ton algılama; geniş ölçme aralığı: Max. 78dB; yüksek çözünürlük: 0.01dB; iyi doğruluk: ± 2dB; ekleme kaybı dB test; SM veya AA
₺187.15
Satış
Fiber optik Patch Kablosu Kablo, SC/pc-ST/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, SC ST 25 Metre
Fiber patch kablo kablo, sc/pc-st/pc, 3.0mm çap, Singlemode 9/125, dubleks, 25 metre Not: Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın. Teknik özellikleri: parametre birim Fc, sc, lc/zırhlı fiber patch kablosu St, mu MT-RJ, mpo E2000 sm mm sm mm sm mm sm pc upc apc pc pc upc pc pc upc pc pc apc Ekleme
₺111.97